Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés – labortechnikusi állás betöltésére a Villamosmérnöki Tanszékre

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara munkatársat keres labortechnikusi állásra.

Munkahely: Villamosmérnöki Tanszék

Munkakör:  Digitális rendszerek labor fejlesztése és karbantartása.

Munkaidő: meghatározott időre szóló, napi 4 óra.

Minimális követelmények:
• programozási ismeretek (C, C++, Matlab);
• tapasztalat nyomtatott áramkör tervezésben;
• mikrovezérlős rendszerek tervezése, programozása;
• FPGA alapú áramkörök programozása (VHDL)
• jó kommunikációs készség.

A labortechnikusi munkakörhöz tartozó feladatok:
• A laborhoz kapcsolódó beszerzések lebonyolítása;
• A laborban zajló oktatási és kutatási tevékenység technikai és adminisztrációs hátterének biztosítása.

Előnyt jelent:
• Ipari kommunikációs hálózatok ismerete

Jelentkezéshez szükséges iratok:
•kézzel írott szándéknyilatkozat,
•részletes szakmai önéletrajz,
•oklevelek (másolatban).

Jelentkezési iratcsomóját leadhatja személyesen a Kar titkárságán vagy elküldheti e-mailen az office@ms.sapientia.ro címre.

Jelentkezési határidő: 2017. október 6, 15 óra.

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be.

Eseménynaptár

2017. október

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031