Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés – labortechnikusi állás betöltésére a Sepsisentgyörgyi Tanulmányi Központba

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara versenyvizsgát hirdet a Sepsiszentgyörgyi Tanulmányi Központban működő Agrármérnöki képzés labortechnikusi feladatkörét betöltő állásra.

Munkahely: Sepsiszentgyörgyi Tanulmányi Központ

Munkakör:  Labortechnikus

Munkaidő: napi 8 óra (teljes munkaidő)

Fontosabb feladatkörök:

  • gyakorlati jellegű tantermi tanórák, terepgyakorlatok illetve tömbösített nyári gyakorlatok előkészítése és az oktató segítése a diákokkal való ugyanezen tevékenységeken;
  • kísérleti és szemléltető jellegű oktatási segédanyagok megtervezése, elkészítése, karbantartása és folyamatos fejlesztése;
  • leltári tárgyak átvétele, felügyelete, karbantartása;
  • specifikus beszerzési eljárások megszervezése és lebonyolítása.

Pályázóval szembeni elvárások:

  • megfelelő szellemi és fizikai képesség, valamint szakmai rálátás;
  • pontos, áttekinthető és megbízható munkavégzés;
  • felelősségtudat;
  • jó kommunikációs és munkaszervezőikészség;
  • specifikus munkaprogramhoz való rugalmas alkalmazkodás;
  • felsőfokú magyar és román nyelvismeret;
  • számítógép-kezelői alapismeretek.

Előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola)

(agrármérnökök, illetve kertészmérnökök prioritást élveznek);
  • oktatásban vagy termelésben szerzett tapasztalat;

  • legalább középfokú angol nyelvismeret;

  • ajánlólevél;

  • gépkocsivezetői jogosítvány.

A pályázatnak a következő iratokat kell tartalmaznia:

  • kézzel írott szándéknyilatkozat;
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz;
  • személyazonossági igazolvány fénymásolata;
  • oklevelek fénymásolata;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Fontos:

  • a jelentkezési iratcsomót a jelentkezési határidőig személyesen, a Sepsiszentgyörgyi Tanulmányi Központ titkárságán lehet leadni munkanapokon 8-16 időszakban

            (Sepsiszentgyörgy, Csíki utca, 50 sz., főépület I emelet, A102 iroda);

Jelentkezési határidő: 2017. december 21, 14 óra.

A versenyvizsga és állásinterjú a következőkből tevődik össze:

  • írásbeli rész - általános és szakmai alapismeretek (pl. növénytan, talajtan stb.);
  • gyakorlati próba - alapvető laboratóriumi eszközök és berendezések, illetve a mezőgazdasági erőgép és különféle gépkapcsolatok kezelése (pl. mikroszkóp, desztilláló berendezés, analitikus mérleg, pH méter, talaj penetrométer, univerzális erőgép stb.);
  • állásinterjú.

Fontos:

  • a versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be;
  • a versenyvizsgára vonatkozó részletes tematikát és könyvészetet az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezők körében tesszük közzé.

További információk:

Telefon: Sepsiszentgyörgyi Tanulmányi Központ titkársága: 0371-368451; 0737967522

Marosvásárhelyi Kar titkársága 0265-208170, 0723-193989

E-mail: agota@ms.sapientia.ro, nyaradi@ms.sapientia.ro, stk@ms.sapientia.ro

Eseménynaptár

2017. december

KeSzCsSzVa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031